banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Relaxační malba pro dospělé

    pondělí 23.9 17:30 - Milevsko - Dům kultury

  • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

    pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

    Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

Starší dorostenci Milevska převzali mistrovský pohár, do divize ale nepůjdou

MILEVSKO – Fotbalisté staršího dorostu FC ZVVZ Milevsko oslavili titul krajských přeborníků už s předstihem tří kol, ale až tuto neděli po zápase s Vodňany (3:1) převzali z rukou Josefa Šáchy mistrovský pohár. Nejvyšší krajskou soutěž ovládl milevský oddíl v této kategorii poprvé po 15 letech, naposledy se to povedlo partě kolem současné opory místního A mužstva Tomáše Vakoče. Vítězstvím v krajském přeboru staršího dorostu získali Milevšťáci také právo postupu do divize pro starší i mladší dorost, ale tuto příležitost hned z několika důvodů nakonec nevyužijí. Cílem bude posouvat nadějné dorostence minimálně přes B tým, který čeká po letošním sestupu I. B třída, do dospělého fotbalu. Aktuální úspěšnou sezonu zakončí milevští dorostenci v neděli 16. června na hřišti Blatné.

Starší dorost: FC ZVVZ Milevsko – FK Vodňany 3:1 (1:1). Branky: 9. Štemberk, 81. a 90. Sedláček – 22. Pícha.

Další zajímavosti přineseme ve středečních novinách, kde nebude chybět rozhovor se střelcem dvou klíčových branek zápasu proti Vodňanům Jaroslavem Sedláčkem nebo vyjádření předsedy oddílu Miloslava Skalického k problematice postupu do divize. Čtěte Milevské noviny!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace