Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Den s Lesy ČR

    neděle 15.9 13:00 až 16:00 - Helfenburk, začátek na parkovišti

    Soutěže pro děti, dovednostní soutěže, opékání špekáčků.

  • O pejskovi a kočičce - činoherní pohádka

    neděle 15.9 10:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

Zobrazit všechny události
 

Starší přípravka pošilhává po titulu okresních přeborníků

MILEVSKO – Přípravky FC ZVVZ Milevsko v neděli sehrály své poslední domácí zápasy letošní sezony v krajském přeboru, který se hraje v mladší i starší kategorii vždy na dvou hřištích souběžně a výsledky se sčítají. Proto občas vypadají konečné výsledky až hrozivě a divoce. Milevští starší přípravkáři v domácí rozlučce s krajskou konkurencí porazili budějovické Dynamo a následně podlehli Jindřichovu Hradci, mladší přípravka oba zápasy vysoko prohrála, ale alespoň zaznamenala minimálně čestné branky do sítě kvalitnějších soupeřů. Zejména zraky starší přípravky se ale v závěru sezony upínají spíše k bojům v okresním přeboru, kde jsou Milevšťáci na prvním místě nadstavbové skupiny z horní poloviny tabulky, když na jaře prohráli jediné utkání, jinak ze zápasů vždycky odcházeli jako vítězové. Mají tak dobře nakročeno k titulu okresních přeborníků Písecka.

Starší přípravka
Milevsko – Dynamo České Budějovice 23:7, Milevsko – Jindřichův Hradec 4:17.
Mladší přípravka
Milevsko – Dynamo České Budějovice 6:29, Milevsko – Jindřichův Hradec 1:29.

Další zajímavosti o krajské milevské mládeži přineseme ve středečních novinách. Starší dorostenci Milevska už jsou krůček od titulu a o jízdě starší přípravky i dnešním domácím turnaji promluví kouč Rostislav Dlouhý. Čtěte Milevské noviny!

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace