Kdy a kam

  • Novoroční zpívání s Rosťou Homolou

    pondělí 21.1 15:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

  • Bookstart aneb S knížkou do života

    pondělí 21.1 9:30 - Tábor, Městská knihovna

    Setkání skupiny rodičů s dětmi.

Zobrazit všechny události
 

Taneční exhibice NRG crew opět po roce roztančila a do posledního místečka zaplnila sportovní halu

MILEVSKO – Už jubilejní pátý korálek navlékli tanečníci milevské skupiny NRG crew Pavly Pejšové na sérii exhibicí, kterými každoročně naplní místní sportovní halu k prasknutí a roztančí dojaté publikum. Ani letošek nebyl výjimkou! Během více než dvouhodinového programu bylo k vidění takřka 30 vystoupení od těch nejmenších tanečníků NRG crew až po dospělé, ti všichni předvedli nápadité choreografie a připravili si krásné kulisy. Premiérově vystoupila také NRG taneční školička, ve které tančí dětičky od jednoho roku společně se svými rodiči. Moderátorského mikrofonu se letos ujal skvělý David Kajtman a zazpíval tradiční host show Klára Brožová.

Další zajímavosti z celé exhibice, která opět jen potvrdila, že patří mezi nejpovedenější a hlavně divácky nejatraktivnější sportovní akce na Milevsku, přineseme ve středečních novinách, zatím nabízíme bohatou fotogalerii.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace