Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Robert Fulghum - opravář osudů, o jeho tvorbě i životě

    středa 23.10 17:00 - Strakonice, Šmidingerova knihovna

    Beseda.

  • Bachata pro začátečníky

    středa 23.10 17:00 - Strakonice, DDM

Zobrazit všechny události
 

Tenis: Milevské béčko žactva na první body čeká

MILEVSKO – Rezerva staršího žactva TK ZVVZ Milevsko trenéra Jana Němečka, ve které dostávají příležitost se ohrát a získat potřebné zkušenosti zejména hráči mladších ročníků, sehrála uplynulou sobotu svůj poslední domácí zápas sezony, po prázdninách už ji čekají jen dva zápasy venku na kurtech Velešína a Kaplice. Na rozlučku s domácím areálem v Bažantnici nezískali vzduchotechnici ani bod a Dobré Vodě u Českých Budějovic podlehli 0:9, přestože sehráli několik slušných zápasů. Stále jsou tak Milevští bez bodů, ale každá dílčí výhra v celé sezoně je pro ně z hlediska další tenisové budoucnosti a nabírání zkušeností velmi cenná.

Starší žactvo – KPII: TK ZVVZ Milevsko B – TK SK Dobrá Voda u Českých Budějovic 0:9 (Voborský – Karásek 0:6, 2:6; Kudrna – Novotný 3:6, 6:7; Pincová – Macháčková 0:6, 0:6; Kdolská – Králová 2:6, 4:6; Abera – Vévoda 0:6, 0:6; Komárek – Löbl skreč; Honzíková, Pincová – Macháčková, Králová 2:6, 2:6; Voborský, Kudrna – Karásek, Novotný 2:6, 2:6; Komárek, Abera – Vévoda, Löbl skreč).

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace