Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Krampus

  sobota 14.12 15:00 - Kaplice, město

 • Předvánoční burza minerálů, drahých kamenů, šperků a fosilií

  sobota 14.12 9:00 až 14:00 - Písek, Prácheňské muzeum

Zobrazit všechny události
 

Torzo milevského áčka na úvod přípravy porazilo příbramský Spartak

PŘÍBRAM – Bez mnoha hráčů stabilního kádru A týmu nastoupili fotbalisté Milevska ke svému prvnímu přípravnému utkání v krásném areálu Spartaku Příbram, který se po sestupu ze Středočeského krajského přeboru chystá na boje v I. A třídě. Směsice hráčů áčka, béčka a loňských dorostenců, kteří by měli tvořit základ milevské rezervy nového trenéra Radka Fialy, na trávníku Příbrami přesto vyhrála 2:0 a připsala si úspěšný start letního období. Obě branky vstřelili vzduchotechnici ve druhé třetině zápasu hraného na třikrát 30 minut. Prosadili se Lukáš Sedlák a nováček týmu Jaroslav Hadáček, který ukončil své působení v rakouském Mettmachu. Ve třetí třetině mohli přidat svěřenci Miroslava Strnada ještě mnohem více branek, ale své protiútoky do otevřené obrany mnohdy pokazili ve finální fázi.

Další zápasy čekají milevské fotbalisty příští sobotu 27. července v rámci domácího Memoriálu Jardy Dědourka, kde se kromě nich představí také Písek U19, Táborsko U19 a muži z Čimelic. Milevsko čeká na úvod semifinále s Táborskem.

SK Spartak Příbram – FC ZVVZ Milevsko 0:2 (0:0, 0:2, 0:0). Branky: Sedlák, Hadáček. Hráno na třikrát 30 minut. Bez karet.
Sestava Milevska: Mára – Bulín, Vakoč, Mácha, P. Novotný – Maršík, J. Hadáček – Sedlák, Paták, Štemberk – Sedláček. Střídal D. Milaberský.

Další zajímavosti přineseme ve středečních novinách, kde se lehce ohlédneme za průběhem první přípravy a také nabídneme rozhovory s trenérem Miroslavem Strnadem a zatím jedinou posilou Jaroslavem Hadáčkem, který si tak v Příbrami odškrtl první start, první gól i první rozhovor do novin. Týmový pokladník si jistě přijde na své...

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Zase zavádějící informace, jako obvykle ... J. Hadáček se z Rakouska vrátil, ne však do Milevska, ale do Sepekova. Pokud chcete podobné zprávy zveřejňovat, tak si je ověřte a nepište nepravdivé informace.

  Vloženo 21.7.2019 11:18:06

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace