banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Mosty

  sobota 17.8 18:00 - Planá nad Lužnicí, Ostrov

  Art festival.

 • Tata boys

  sobota 17.8 20:00 - Veselí nad Lužnicí, Hlavní parkoviště veselských pískoven

  Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Turnajový maraton u konce. Milevské přípravky zklamaly

MILEVSKO – V neděli 10. února se do milevské sportovní haly sjela družstva fotbalových přípravek, aby sehrála poslední z tradičních turnajů O pohár města Milevska. Tentokrát bohužel bez úspěchu milevského zástupce, kterého zpodobňovala hned dvě mužstva. To první, které mělo na starost duo Dlouhý – Janouch, bylo tvořeno starší přípravkou. Naopak to druhé, pod vedením dvojice Švarc – Jordán, se skládalo z chlapců mladších. Oba celky po neúspěšném působení ve skupině sehrály boje o umístění. Úspěšnější nakonec byli ti starší, ale pouze o jednu příčku. Jedenácté místo pro mladší výběr nakonec fotbalisté Milevska vykopali v penaltovém rozstřelu. Absolutním vítězem turnaje se stali chlapci z Meteoru Tábor, kteří ve finálovém dramatu předčili fotbalisty Spartaku Příbram.

Ve středečních novinách se můžete těšit na ohlasy trenérů obou mužstev i na zajímavý rozhovor s nejlepším brankářem turnaje, jímž se stal milevský Šimon Janouch.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • HonzaK 

  Reagovat

   

  Pro autora článku: Přípravky nemůžou zklamat. Přípravky jsou proto, aby se děti naučily základům hry. Důležitější než výsledek v turnaji je výuka techniky a sportovní dovednosti.

  Vloženo 12.2.2019 11:33:43

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace