středa 17.7 20:00 - Vimperk, sraz na parkovišti u parku (Auto JaMra)

středa 17.7 19:00 - Písek, Palackého sady

Útočník Dvořák rozhodl. Soběslav udolala Milevsko 2:1

Martin Dvořák (vpravo) byl opět důležitou součástí soběslavské ofenzivy. , Autor: Josef Janda

Martin Dvořák (vpravo) byl opět důležitou součástí soběslavské ofenzivy.     Autor: Josef Janda

SOBĚSLAV - Fotbalisté soběslavského Spartaku sice třetí čisté konto v řadě neudrželi, nicméně v sobotu odpoledne slavili v krajském přeboru další tři body. Exdivizní Milevsko předvedlo svou kvalitu, jen v zakončení mu hra vázla. Soběslav nezačala dobře a už od 20. minuty prohrávala po Bardově úspěšné penaltě. Poté se svěřenci trenéra Hajiče probudili a po rychlé akci hlavičkoval nehlídaný Tomáš Mazouch. Na kraji druhé půle vstřelil další branku Martin Dvořák, který vítězným gólem navázal na své čtyřgólové představení z Dačic.

Milevsko se snažilo do poslední chvilky, převaha mu ale k vyrovnání nepomohla. Soběslav tak zvítězila 2:1 a netrpělivě očekávala výsledek Želče v Protivíně. Ta ovšem zvítězila 1:0 brankou ze závěru utkání, a tak krajskému přeboru vládne stále Sokol Želeč.

FK Spartak Soběslav – FC ZVVZ Milevsko 2:1 (1:1), branky: 36. T. Mazouch, 56. M. Dvořák – 20. Barda (z pen.), rozhodčí Reisner – Hanes, Herzog, ŽK (2-1): M. Mazouch, Kuník – Vakoč, 180 diváků.

Ve středečních novinách promluví střelec vítězné branky Martin Dvořák, který ve dvou posledních utkáních nastřílel pět branek.

Trenér Soběslavi Radek Hajič přiznal, že jeho svěřenci nejsou úplně ve formě. Co jim tedy proti Milevsku pomohlo? A proč podle něj nejsou hráči stoprocentně ve formě, i když ve sváteční středu 28. září vyhráli v Dačicích 5:0?

Trenér Milevska Miroslav Strnad ocenil hru svého týmu, ovšem k určitým věcem měl zásadní výhrady. O co šlo? To vše si přečtete ve středečních tištěných novinách.