Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Milevské léto - Rightnow a Maddie

  Čtvrtek 18.7 18:00 - Milevsko, KD - amfiteátr

  Koncert.

 • Promítání filmu Obr

  Čtvrtek 18.7 - Na Lipníku, Kovářov

  Začátek po setmění.

Zobrazit všechny události
 

V Bernarticích otevírají Hravé peklo

AKTUALIZOVÁNO - 11.11.2016 21:00

BERNARTICE - Pro Husovu kapli při hlavní silnici v Bernarticích se dlouho hledalo využití. Až se objektu ujal Aleš Kroupa, jinak vedoucí dětí u bernartických hasičů, a vytvořil tam Hravé peklo. Otevřelo se v pátek 11. listopadu ve dvě odpoledne a potrvá - prý tak dlouho, jak to bude lidi bavit. V Hravém pekle jsou všelijaké interaktivní vychytávky, pobaví se děti i dospělí.

 

Uvidíte a uslyšíte bouřkostroj, uchokřič, peklohled, taky satanovo kladivo, ďáblovu bibli a prý si můžete být jistí, že sami sebe najdete i v knize hříchů! Vstup se vzhledem k síle zážitku doporučuje dětem od dvou let.

Otevřeno bude vždy v pondělí, ve středu a v pátek od 14 do 18 hodin, o sobotách, nedělích a svátcích do 9 do 11 a od 13 do 18 hodin. Vstupenka stojí 50 korun, skupiny nad 10 osob platí 40 korun za jednoho.

Zrovna v sobotu 12. listopadu mohou zájemci spojit návštěvu Hravého pekla i s dopoledním Martinským jarmarkem v Bernarticích na náměstí a od 9 do 11.30 hodin s výstavou Z babiččiny kuchyně aneb Jak se dříve vařívalo, která se koná v jídelně základní školy.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Moc pěkné, všem doporučujeme. Aleš Kroupa je moc šikovný. Je to fakt umělec.

  Vloženo 12.11.2016 14:55:07

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace