banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Jubilejní Lubomír Brabec

  Úterý 23.7 19:00 - Protivín KD

  Romantické skladby pro kytaru.

 • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

  pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

  Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

Vesnická florbalová liga: Nováčci vstoupili do letošního ročníku výtečně

BERNARTICE – Pěti pohlednými a mnohdy i velmi vyrovnanými duely v sobotu odstartoval už sedmý ročník populární Vesnické florbalové ligy, kterou každoročně pořádá Vít Fučík v tělocvičně bernartické základní školy. Hned v úvodním termínu se představily i oba nové týmy, které se ukázaly ve velmi dobrém světle a hned se po dvou výhrách usadily na špici nekompletní tabulky. Kučeř, která bude obhajovat loňské prvenství, do bojů vstoupí až na dalším turnaji, který proběhne hned příští sobotu 26. listopadu. Výsledky: Apex–bike Tábor (dříve Srlín) – Four Bee® 1:4, FBC Křenovice – Chyšky 2:1, FBC Celtic Mirotice – Four Bee® 3:5, Apex–bike Tábor – Chyšky 8:5, FBC Celtic Mirotice – FBC Křenovice 6:7.

Podrobnosti z jednotlivých zápasů přineseme ve středečních novinách. Chybět nebude ani představení nového týmu Four Bee®, který se hned usadil na čele tabulky o skóre před Křenovicemi. Také vám prozradíme, odkud jsou hráči Four Bee®, a jak vlastně vznikal tento název. Čtěte Milevské noviny!

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Nsq 

  Reagovat

   

  Na to je ještě brzo, ale hraje jim to hezky.

  Vloženo 28.11.2016 10:16:25

 • Fanoušek 

  Reagovat

   

  Že by nový aspiranti na titul?

  Vloženo 22.11.2016 13:47:44

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace