banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Talkshow s Miroslavem Donutilem

    pátek 19.7 19:30 - Třeboň, sál Aurora

  • Veselská ozvěna 2019 - S písní napříč staletími

    pátek 19.7 19:00 - Drahov, Kostel Nanebevzetí Panny Marie

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Vítězství milevských mladších žákyň nad Pískem režírovala Tereza Kozáková

MILEVSKO – Čtyři zápasy v házené mládeže se v sobotu 14. dubna odehrály na palubovce milevské sportovní haly, kde místní mini žáci a mladší žákyně přivítali v krajském přeboru áčko a béčko píseckého Sokola. Milevské minižactvo pod vedením trenérky Lucie Kosobudové zaznamenalo od začátku sezony velký výkonnostní vzestup, zkušenosti „miníci“ nabírají zejména na velkých víkendových turnajích. Přestože se ještě v této kategorii z celorepublikového nařízení házenkářského svazu nepočítají výsledky – prý aby si začínající házenkáři zejména osvojili herní základy, hráči i hráčky z Milevska měli moc dobře spočítáno, že porazili písecké béčko 15:10 a áčko 19:11. Mladší žákyně pod vedením trenérského dua Marie Šťastná – Martina Šulcová nejprve podlehly píseckému áčku složenému z hráček ročníku 2005 15:20, když jim na konci utkání došly síly, ale na závěr sobotního programu si do tabulky krajského přeboru připsaly vítězství nad mladším béčkem Písku (2006, 2007) 22:16. Hned dvanácti přesnými zásahy se pod výhru podepsala největší naděje milevské házené Tereza Kozáková.

Další zajímavosti přineseme ve středečních novinách, kde zápasy zhodnotí trenérky obou milevských družstev a rozhovor poskytla také střelkyně Milevska Tereza Kozáková. Čtěte Milevské noviny!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace