banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Radimovický koňák

    Čtvrtek 20.6 16:00 - Radimovice u Želče

    35. ročník přespolního běhu.

  • Veletrh volnočasových aktivit

    Čtvrtek 20.6 9:00 - Písek, KD

    Účastníkům se představí organizace a spolky, které poskytují volnočasové aktivity ve městě. Součástí bude i doprovodný program zahrnující ukázky činností a tréninkových hodin zaměřených na děti a mládež.

Zobrazit všechny události
 

Vyhrajte volné vstupenky na Volyně Food Festival

VOLYNĚ - V sobotu 26. května od 10 hodin se sejdou všichni zapálení gurmáni na volyňském koupališti a ukáží vám svůj kuchařský um na Volyně Food Festivalu. Čtvrtý ročník festivalu je hlavně o slavnosti jídla v originálních variacích, netradičních chutích a vůních i slavností nápojů.

Na rozdíl od dalších akcí podobného ražení se na té volyňské nebudou prezentovat pouze restaurace, ale prostor kuchařskému umu bude vyhrazen zejména zapáleným kulinářům z Volyně a okolí.

Letošním tématem je snoubení hudby a jídla. Koupaliště bude rozdělené do několika zón, kde se budete naladit do rytmu jazzu, etna, funky a dětských rytmů.

Chcete se na Food Festival ve Volyni podívat zadarmo? Je to jednoduché. Soutěžte s námi. Zadání naleznete na našem webu v sekciá soutěže. Anebo klikněte ZDE.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace