Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • On lâche les chiens (FR) + Accident Instantané (FR)

    neděle 21.7 20:00 - Tábor, Stánek (Žižkovo náměstí)

    Koncert.

  • S muzeem v přírodě

    neděle 21.7 8:00 - Písek, sraz Svatotrojický hřbitov

    Ornitologická procházka.

Zobrazit všechny události
 

Vysílač České Budějovice - Kleť přeruší vysílání

Televizní a rozhlasový vysílač České Budějovice - Kleť. , Autor: České Radiokomunikace

Televizní a rozhlasový vysílač České Budějovice - Kleť.     Autor: České Radiokomunikace

ČESKÉ BUDĚJOVICE - České Radiokomunikace chystají výluku televizního a rozhlasového vysílání na vysílači České Budějovice - Kleť. Při výluce bude provedena pravidelná kontrola vysílače, anténních systémů, údržba energetiky a vysílací technologie.

K plánované výluce dojde 17. července. V případě televizního signálu potrvá od 6:00 do 15:00 hodin, rozhlasový signál nebude k dispozici od 9:00 do 15:00 hodin. 

Z vysílače Kleť nebude v této době vysílat veřejnoprávní multiplex 1 České televize, multiplex 2 s programy televizí Nova, Prima Family a Barrandov TV a multiplex 3 s programy Prima Love, Prima ZOOM, Óčko, Óčko Gold, Šlágr TV, Active TV, a Jihočeská televize.

Přerušeno bude i rozhlasové vysílání, a to v době od 9.00 do 15.00 hodin. Toto se dotkne stanic ČRo Radiožurnál na frekvenci 91,1 MHz, Frekvence1 na frekvenci 94,1 MHz, Rádio Impuls na frekvenci 102,9 MHz a v čase 9.00 až 11.00 hodin ČRo České Budějovice na frekvenci 106,4 MHz.

Výluka se dotkne pouze těch diváků, kteří přijímají signál z vysílače České Budějovice - Kleť. Diváků, kteří přijímají signál z vysílače Mařský vrch, se výluka netýká.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace