banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Pouťové posezení s harmonikou

    neděle 16.6 11:00 - Božetice, místní kaplička a koupaliště

    Mše od 11.00 a ve 13.30 hodin začíná neckyáda.

  • Sekáč Podlesí

    neděle 16.6 8:00 - Tažovice, Kolčava

    Třetí ročník závodu v sečení kosou.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Zfetovaný motorkář ujížděl policejní hlídce. Teď čelí trestnímu stíhání

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Honičku policejní hlídky s motocyklem, mohli zaregistrovat první dubnový den obyvatelé Českých Budějovic. Nejednalo se však o žádný aprílový žert. Čtyřiadvacetiletý muž z Jindřichohradecka, se snažil ujet před policisty, kteří se jej pokoušeli zastavit.

Motocyklista na stroji KTM, ujížděl od ulice Strakonické k ulici Husova a dále směrem na Branišov. Tam však nakonec havaroval. Policisté provedli řidiči zkoušku na přítomnost omamných látek a problém vyšel na světlo. Test vyšel pozitivní na Canabis a Amfetaminy. PO této kontrole se ještě muž podrobil také lékařskému vyšetření. Výsledky, které po toxikologickém vyšetření doraily nebyl nijak příznivé. Potvrdily přítomnost amfetaminu v takové koncentraci, kdy řidič nemže bezpečně ovládat motorové vozidlo. Případ si převzal vyšetřovatel , který hazardéra začal stíhat pro trestný čin ohrožení pod vlivem návykové látky. Muž je stíhán na svobodě.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace