Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Léto na Kampě - PPB a Zropuch

    sobota 24.8 18:00 - Klub Kampa, kampus JU, České Budějovice

    Festival.

  • Pivní slavnosti Myslkovice

    sobota 24.8 13:00 - Zámecký park, Myslkovice

Zobrazit všechny události
 

Zfetovaný motorkář ujížděl policejní hlídce. Teď čelí trestnímu stíhání

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Honičku policejní hlídky s motocyklem, mohli zaregistrovat první dubnový den obyvatelé Českých Budějovic. Nejednalo se však o žádný aprílový žert. Čtyřiadvacetiletý muž z Jindřichohradecka, se snažil ujet před policisty, kteří se jej pokoušeli zastavit.

Motocyklista na stroji KTM, ujížděl od ulice Strakonické k ulici Husova a dále směrem na Branišov. Tam však nakonec havaroval. Policisté provedli řidiči zkoušku na přítomnost omamných látek a problém vyšel na světlo. Test vyšel pozitivní na Canabis a Amfetaminy. PO této kontrole se ještě muž podrobil také lékařskému vyšetření. Výsledky, které po toxikologickém vyšetření doraily nebyl nijak příznivé. Potvrdily přítomnost amfetaminu v takové koncentraci, kdy řidič nemže bezpečně ovládat motorové vozidlo. Případ si převzal vyšetřovatel , který hazardéra začal stíhat pro trestný čin ohrožení pod vlivem návykové látky. Muž je stíhán na svobodě.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace