Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Robert Fulghum - opravář osudů, o jeho tvorbě i životě

    středa 23.10 17:00 - Strakonice, Šmidingerova knihovna

    Beseda.

  • Bachata pro začátečníky

    středa 23.10 17:00 - Strakonice, DDM

Zobrazit všechny události
 

Znovuzrození mužské házené v Milevsku vychází nad očekávání

 Autor: Pavel Pubal

    Autor: Pavel Pubal

MILEVSKO – Oslava házené. Kdo navštívil v sobotu odpoledne milevskou sportovní halu, rozhodně nelitoval. Domácí házenkáři po svém comebacku na mistrovské palubovky opět nezaváhali a po dvou kolech vévodí tabulce jihočeského krajského přeboru. Poslední letošní zápas sehrají svěřenci trenéra Vladislava Jeřábka 19. října na palubovce Sezimova Ústí B, v odvetné části v roce 2014 pak budou bojovat o postup do vyšší soutěže.

HC Milevsko – TJ Lokomotiva ČB 27:19 (13:6). Milevsko: Bican – Anděl 1, Bartoš 5, Horák 4, Kosík 2, Ludický 8, Mladý, Mošovský, Patek 5, M. Pipek 1, Sláma 1, Šmelc, Zajíc. Lokomotiva ČB: Kuchař – Borovka 4/3, Pivecc 1, Michal Dvořák, Vaníček 4, Kouba 6, Krlín 1, Vazač 3, Martin Dvořák. Branky ze 7 hodů: 0 – 3. ŽK: 1 – 1. Vyloučení: 0 – 2. Rozhodčí Hosnedl.

Milevšťáci si od začátku zápasu udržovali jednobrankový až dvoubrankový náskok. Do výraznějšího trháku se dostali až po čtvrthodině hry, ve 21. minutě si hosté vzali za stavu 8:4 pro Milevsko první oddechový čas. Ani time – out ale českobudějovické Lokomotivě nepomohl a náskok se neustále navyšoval až do poločasové podoby 13:6.
Po pauze se utkání pomalu měnilo v milevskou exhibici, kterou dokreslovala skvělá atmosféra v publiku. Každá povedená defenzivní i ofenzivní akce domácích byla odměněna bouřlivým aplausem a skandovaným potleskem.
V poslední desetiminutovce se zápas spíše dohrával. Milevsko se bavilo házenou a předvedlo několik krásných akcí, naopak hosté se už na žádný odpor nezmohli.

Ve středečních Milevských novinách naleznete rozhovor s brankářem a jedním ze strůjců obnovení milevské mužské házené Bohuslavem Bicanem, hodnocení utkání očima trenéra Jeřábka a další perličky z tribuny slušně zaplněné sportovní haly.

Pavel Pubal

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace