Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Trio SOČR ~ Píseň písní

    neděle 26.5 19:00 - Písek, KD

    Třetí z Píseckých nokturen 2019 bude ve znamení Písně písní v podání Tria Symfonického Orchestru Českého Rozhlasu. (Původně plánované Tilia Trio se zpívajícími saxofony bohužel pozdě zjistilo kolizi termínu s Pražským jarem)

  • Host Blatenských listů - Spisovatel Jan Měšťan

    neděle 26.5 18:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

Zobrazit všechny události
 

Zraněný pes se dočkal návratu domů

Americký staford. Ilustrační foto

Americký staford. Ilustrační foto

Smutný příběh, který snad bude mít šťastný konec, se odehrál v sobotu 26. listopadu v Milevsku.

Krátce před desátou hodinou dopoledne upozornil řidič jedoucí na Petrovice strážníky městské policie že na silnici leží sražený pes.

Na uvedeném místě strážníci ale žádné zvíře nenašli. Důkladně proto prohledali i širší okolí, ale ani tady nebyli úspěšní.  Mezitím se na městskou policii obrátil muž s oznámením o ztrátě staforda. Ten už v té době ztrácel naději, že svého čtyřnohého přítele ještě někdy uvidí.

Stal se však zázrak, který dokazuje, že ne všichn ilidé jsou dnes bezcitní.  Před polednem zazvonila na služebnu strážníků mladá žena a mužům zákona předala zraněného, ale živého tuláka. O pár minut později už byl v objetí své lidské rodiny. 

Snad se psí tulák brzy uzdraví!

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace