Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Ochotnický soubor Copánek

    neděle 20.10 10:00 - Písek, KD

    Divadlo pro děti.

  • The Muh Trio - The Art of Jazz Trio

    neděle 20.10 18:00 - Písek, Trojice

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Milevsko nabízí prostory po bance Moneta k prodeji

MILEVSKO - Na město se obrátilo vedení Stavebního bytového družstva s tím, že má zájem si koupit prostory, které v domě 67 nad kostelem opustila banka Moneta. Ta byla v tomto prostoru v pronájmu. Podle znaleckého odhadu má prostor hodnotu 1,050 milionu korun, SBD nabízí 1,060 milionu. Zastupitelé vyhlásili adresný záměr prodeje pro bytové družstvo, ale místostarosta Michal Horek upozornil, že pokud by na záměr reagoval další zájemce, musel by se vyhlásit nový, neadresný záměr prodeje pro kohokoliv.

 

Zástupce SBD Vratislav Novák zastupitelům řekl, že družstvo musí opustit stávající kanceláře v ulici Pod Stadionem a hledá i reprezentativnější prostory. "Spravujeme 1650 bytů, z toho přes 1000 v Milevsku, a dispozice prostor, která umožňuje zřídit přepážky pro diskrétní jednání s klienty, by pro nás byla velmi vhodná," řekl Novák. Záměr prodeje byl schválen.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace