banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Strakonický dudák aneb Hody divých žen

    pátek 23.8 20:30 - Hrad Strakonice - II. hradní nádvoří

    Hra J. K. Tyla v podání DS Čelakovský.

  • Vlksický Kašpar 2019 - Jonáš a Tingl - Tangl

    pátek 23.8 21:00 - Vlksice

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Milevský dorost rozdrtil své vrstevníky z Hradiště

MILEVSKO – To byla paráda! Dorostenecké týmy FC ZVVZ Milevsko si v rámci 23. kola krajských přeborů proti Hradišti s chutí zastřílely. Mladší a starší dorostenci dohromady nasázeli rovných dvacet branek, o které se podělili takřka rovným dílem. Mladší dorost pod vedením trenéra Radka Fialy zvítězil 11:2 (5:2), starší dorostenci, které koučuje František Doubek, vyhráli 9:2 (3:2). Hrstka příznivců, která v sobotu okolo poledne dorazila na místní fotbalový stadion, tak rozhodně nelitovala. K vidění bylo plno gólů i pohledných kombinačních akcí. Další zápasy sehrají dorostenci z města vzduchotechniky v neděli 5. června ve Vodňanech.

Více informací o milevské krajské mládeži přineseme ve středečních novinách, kde trenéři obou milevských celků prozradí, že i když vysoko vyhráli, museli o poločasové přestávce zvýšit hlas. Proč? Co se jim nelíbilo? To zjistíte v Milevských novinách. Zatím můžete nahlédnout do fotogalerie za zápasu mladšího dorostu.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace