Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Matěj Rak

    neděle 19.5 19:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

    Koncert.

  • Seminář argentinského tanga

    neděle 19.5 18:00 - Strakonice, Čajovna Pod Stolem

Zobrazit všechny události
 

Milevský florbal cup: Nejlepší byli Mrníci z Opařan

MILEVSKO – V sobotu 28. května proběhl v milevské sportovní hale už pátý ročník tradičního florbalového turnaje. Na palubovce se letos představilo devět celků, z vítězství se tentokrát radovali Mrníci z Opařan, kteří ve finále porazili 1:0 obhájce loňského prvenství. Kučeř se musela spokojit s druhou příčkou, když jediný finálový gól vstřelil po přestávce opařanský Tomáš Kratochvíl. Třetí příčku obsadili dorostenci místního Došwihu, kteří se logicky jako jediní museli obejít bez alkoholické odměny na závěr. Čtvrtí byli hrdinové z Mirotic, ti si od publika vysloužili zasloužené uznání, protože dorazili pouze s pěti hráči do pole, takže absolvovali celý náročný turnaj bez jediného střídání!

Konečné pořadí: 1. Mrníci Opařany, 2. Kučeř, 3. FBC Došwich Milevsko – dorost, 4. Mirotice, 5. Jickovice, 6. Bernartice, 7. FBC Došwich Milevsko – muži, 8. Chyšky, 9. Srlín.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace