banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Mosty

    sobota 17.8 18:00 - Planá nad Lužnicí, Ostrov

    Art festival.

  • Tata boys

    sobota 17.8 20:00 - Veselí nad Lužnicí, Hlavní parkoviště veselských pískoven

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Milevský pohár: Osmadvacáté mezinárodní dostaveníčko moderních gymnastek

MILEVSKO – Milevská sportovní hala hostila v sobotu 9. března už 28. ročník mezinárodního závodu v moderní gymnastice Milevský pohár. Závod byl pořádán oddílem RG Proactive Milevsko a jako každý rok o něj projevily ostatní oddíly veliký zájem, což potvrdila účast téměř 170 závodnic z 26 klubů z Polska, Rakouska, Chorvatska a z celé České republiky. Závod probíhal pod záštitou města Milevska a slavnostního zahájení se ujal v pravé poledne starosta Ivan Radosta. Milevské gymnastky se na tento velký závod, který je jedním z jejich vrcholů sezony, poctivě připravovaly v rámci týdenního soustředění během jarních prázdnin. Každý den absolvovaly náročné několikahodinové tréninky a jejich práce se vyplatila, udělaly velký pokrok a odměnou za píli a dřinu pro ně byly skvělé výsledky v těžké mezinárodní konkurenci. Celkem získal milevský klub RG Proactive 14 cenných kovů.

Vítězky jednotlivých kategorií
Naděje nejmladší B: Andrea Pintová – RG Proactive Milevsko. Naděje nejmladší A: Kalina Górecka – UKS Błękitna (Polsko). Naděje mladší B: Ekaterina Zaripova – SK Motorlet Praha. Naděje mladší A: Anna Kofroňová – La Pirouette Jeseník. Naděje starší B: Aneta Štěpánková – TJ ZŠ Hostivař Praha. Naděje starší A: Bianca Gajšak – GK Maksimir (Chorvatsko). Juniorky: Nela Sedláková – SK Tart MS Brno. Seniorky: Natálie Šebková – TJ Sokol Praha VII. Kadetky mladší 2008: Karin Králová – RG Proactive Milevsko. Kadetky mladší 2007: Eliška Kloubková – TJ Sokol Jablonec nad Nisou. Kadetky starší: Sabina Šťovíčková – TJ Sokol Jablonec nad Nisou. Dorostenky: Ludmila Korytová – RG Proactive Milevsko.

Další zajímavosti z oblíbeného podniku přineseme ve středečních novinách, kde zhodnotíme vystoupení všech domácích závodnic a nabídneme také rozhovor s Terezou Kutišovou, jež obsadila druhé místo v dorostenecké kategorii hned za svou zkušenější oddílovou kamarádkou Ludmilou Korytovou. Čtěte Milevské noviny. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace