Kdy a kam

 • 74. Baráčnický ples

  sobota 23.2 20:00 - Písek, KD

 • Hasičský ples k výročí 120 lez od založení sboru

  sobota 23.2 20:00 - Pechova Lhota, KD

  K tanci a poslechu zahraje kapela Tři veteráni.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 
 
 
 

Miss čtenářů Jižní Čechy TEĎ

Která soutěžící se vám líbí nejvíce?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Milevšťáci na úvod přípravy pálí ostrými. Jakub Barda nasázel dva hattricky

MILEVSKO – Příprava na jarní část krajského přeboru je v plném proudu. A zatím vypadá z milevského pohledu velmi nadějně! Fotbalisté FC ZVVZ, konečně takřka v plné síle s většinou podzimních marodů a ještě doplněni o Matěje Volfa, který působil na podzim v Božeticích, sehráli v uplynulém týdnu první dva přípravné zápasy. Na domácí umělé trávě nejprve ve středu 6. února deklasovali píseckou devatenáctku, vedenou koučem z Milevska Tomášem Smrčinou, jasně 6:1, když se hattrickem zaskvěl Jakub Barda. V sobotu pak přivítali muže z nedalekých Petrovic a proti poslednímu týmu středočeské I. A třídy se středeční scénář opakoval. Svěřenci trenéra Miroslava Strnada opět zvítězili 6:1 a dalšími třemi góly se o to postaral Jakub Barda. Nezbývá než doufat, že Milevšťákům vydrží forma až do mistrovských utkání a Barda nevyčerpá svůj střelecký apetit už v přípravě.

Středa 6. února
FC ZVVZ Milevsko – FC Písek U19 6:1 (4:0). Branky: Barda 3, Petr Dvořák, Vakoč, M. Málek.
Sestava Milevska: Pavel Dvořák – J. Kosobud, Petr, Vakoč, Volf – Sedlák, Maršík, Komárek, Málek – Barda, Petr Dvořák. Střídali P. Novotný, Paták, Kálal a Jakeš.

Sobota 9. února
FC ZVVZ Milevsko – SK Petrovice 6:1 (2:1). Branky: Barda 3, M. Málek, Paták, Sedlák.
Sestava Milevska: Pavel Dvořák – J. Kosobud, Vakoč, Petr, P. Novotný – Marvan, Komárek – Paták, Barda, M. Málek – Sedlák. Střídali o poločase Hejl, Volf a Maršík, po hodině hry Kálal a Jakeš.

Zatím nejtěžší prověrka v rámci přípravy čeká vzduchotechniky v sobotu 16. února, kdy doma od 12 hodin přivítají divizní Soběslav. Další zajímavosti přineseme ve středečních novinách. Po sobotním utkání s Petrovicemi hovořili trenér Miroslav Strnad a potenciální posila Milevska Matěj Volf, který prozradí, co jej do Milevska lákalo, nebo jak hodnotí své dosavadní výkony v přípravě. Čtěte Milevské noviny!

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Honza 

  Reagovat

   

  Skvělý kluci! Ten Písek je trapnej, nechápu, jak mohou hrát ligu...

  Vloženo 11.2.2019 15:32:52

  Vaše reakce:

  Zbývá znaků: 1200
   
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace