• Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Milevští hokejisté na úvod přípravy těsně podlehli druholigovému Písku

MILEVSKO – Hned na úvod přípravy si hokejisté Milevska pozvali na pondělí 28. srpna druholigového soupeře z Písku. Vyrovnané a celkem svižné utkání nakonec ovládl favorit z okresního města, který po opatrné první třetině rozhodl dvěma góly v prostředním dějství. Další příležitosti Píseckých výborně zpacifikoval navrátilec do milevské branky Michael Panec. Také jeho spoluhráči z pole, z nichž vyčníval třeba zkoušený táborský útočník Tomáš Bílek, si vytvořili zejména v prostřední třetině několik slibných příležitostí. Hostující gólmani Štekr s Křížem, kteří se vystřídali v polovině utkání, se ale podělili o čisté konto. Ve třetí dvacetiminutovce už si lépe trénovaní druholigisté v poklidu hlídali svůj náskok.

HC Milevsko 2010 – IHC Písek 0:2 (0:0, 0:2, 0:0). Branky a nahrávky: 31. Štauber (Jiřinec), 37. Pašek (Polata, Hřebíček). Rozhodčí: Flegl – Šimánek, Kubíček. Vyloučení: 6–5. Využití: 0–1. V oslabení: 0–0.

Více zajímavostí přineseme ve středečních novinách. Zápas zhodnotí také oba trenéři – milevský Emil Švec a písecký David Míka. Zatím si můžete prohlédnout fotoreportáž.