Kdy a kam

  • Novoroční zpívání s Rosťou Homolou

    pondělí 21.1 15:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

  • Bookstart aneb S knížkou do života

    pondělí 21.1 9:30 - Tábor, Městská knihovna

    Setkání skupiny rodičů s dětmi.

Zobrazit všechny události
 

Milevští mladší žáci prohráli, u starších proběhla konfrontace

MILEVSKO – Vyrovnané utkání 27. ligového kola mladší žáci HC Milevsko 2010 výsledkově nezvládli. Soupeř ze Soběslavi rozhodl o svém vítězství 5:3 patrně hned v první třetině, kterou ovládl vysoko 3:0. Domácí svěřenci trenéra Michala Štycha bojovali až do posledních sekund, kdy zkusili hru bez brankáře, ale na body tentokrát nedosáhli. „Kluci ze Soběslavi jsou rozhodně hratelní, jsou na stejné úrovni jako naši, tím spíš nás prohra mrzí. V první třetině jsme byli strašně nedůrazní – tři dorážky, tři inkasované góly... Pak už se ztráta hrozně těžko dohání, dali jsme čtyři tyčky, ale na to se nehraje,“ mrzelo kouče Štycha.

Mladší žáci: HC Milevsko 2010 – Soběslav 3:5 (0:3, 2:1, 1:1). Branky a nahrávky Milevska: 23. Blažek, 36. Bauška, 60. Blažek (Bauška).
Sestava Milevska: Hanus – Čunát, Hlavín, Simon, Simonová, Bauška, F. Koutník, Suchan, V. Vrzal, Baušková, Blažek, Dvořák.

Zajímavou zápletku nabídl zápas starších žáků. Podle oficiálního zápisu o utkání byla v čase 58:44, za stavu 2:4 pro hostující Tábor B, provedena na žádost Milevských konfrontace (přezkoumání oprávnění startu) u hostujícího hráče s číslem 18 Jakuba Toureka. Jak to všechno dopadlo? Čtěte Milevské noviny!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace