Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Nadační koncert

    pondělí 20.5 19:30 - Volyně, Pošumavská tržnice

    Hrají učitelé ZUŠ.

  • Návrat do hotelu Blackout

    pondělí 20.5 19:30 - Městské divadlo Český Krumlov

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Mladí fotografové slavili úspěchy. Celostátní soutěž vyhrála českobudějovická studentka

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Vítězkou Bleskové soutěže 15. ročníku celostátního klání mladých fotografů CESOFOTO, kterou minulý týden pořádala Střední škola obchodu a služeb Jihlava, se stala studentka 4. ročníku oboru fotograf Eliška Hajerová ze Střední školy obchodu, služeb a podnikání a Vyšší odborné školy Kněžskodvorská v Českých Budějovicích. Studenti fotili na téma Městská hromadná doprava v pohybu. Jejich snímky hodnotil známý reportážní fotograf Jan Šibík.

 

Úspěchy slavili i další studenti zmíněné školy. Na pátém místě v kategorii Návrh na reklamu na kávu v retro stylu, kde soutěžilo čtyřicet snímků, skončila Nikola Blahůšková. V kategorii Ekologie – pohled na životní prostředí byla pátá z jednatřiceti přihlášených Sabina Svobodová a sedmá skončila Ivana Karvánková. Ve volné tvorbě obsadil osmé místo Ramis Minnakhmetov. V jeho kategorii bylo třicet pět soutěžních fotografií.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace