Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Jóga

    pondělí 21.10 14:30 - Písek, KD

  • Nalevo od výtahu

    pondělí 21.10 19:00 - Strakonice, MěKS

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Mladší žáci v posledním kole uhájili druhou příčku

MILEVSKO – Aktuální ročník krajského přeboru zakončili starší a mladší žáci FC ZVVZ Milevsko domácími duely proti Čtyřem Dvorům. Starší žáci, kteří se pohybovali v horším středu tabulky, už de facto o nic nehráli a mohli si zápas užít, naopak mladší žáci bojovali na dálku se Strakonicemi o konečné stříbro. Na rozlučku s končícím realizačním týmem Jiří Stejskal – Radek Trkovský nakonec s přehledem druhé místo uhájili a postarali se tak o další krásné umístění pro milevskou fotbalovou mládež. Soupeře z Českých Budějovic domácí vzduchotechnici rozstříleli 8:1. Radovali se nakonec i starší žáci. Svěřenci loučícího se Martina Petáka a Dominika Reiniše navázali na poslední výkony a zvítězili 5:2. Sezonu tak zakončili na devátém místě.

Starší žáci: FC ZVVZ Milevsko – SK Čtyři Dvory 5:2 (3:1). Branky: 7. Baštýř, 23. Peterka, 24. Šplíchal, 56. Popuša, 61. Samec – 5. Klimeš, 37. Lucinschi.

Mladší žáci: FC ZVVZ Milevsko – SK Čtyři Dvory 8:1 (5:0). Branky: 10., 16. a 53. Pokorný, 4. a 43. Hronek, 23. a 40. Šimák, 29. Trkovský (pen.) – 32. Balog.

Další zajímavosti z milevské mládeže přineseme ve středečních novinách, kde se nebudeme věnovat jen žákům, ale i dorostencům nebo přípravkám, která se postarala o další velký úspěch klubu. Více ve středu!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace