banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Swing Band Tábor

    neděle 25.8 19:30 - Milevsko - 1. nádvoří kláštera

    Koncert.

  • Bartolomějské posvícení

    neděle 25.8 13:30 - Milevsko, park Bažantnice

    Neděle v lidovém tónu - Moravanka, Bohemia, myslivecké slavnosti a mnoho dalšího.

Zobrazit všechny události
 

Mladší žák Jiří Šplíchal proti Sedlčanům pálil ostrými

MILEVSKO – Sezona ještě nezačala, ale jedenáctiletý talentovaný kanonýr milevských mladších žáků Jiří Šplíchal už pálí ostrými. Mladší bratr Martina Šplíchala, který to z Milevska dotáhl až do Dynama České Budějovice a do širšího kádru mládežnické reprezentace, se v neděli prosadil v obou zápasech proti Sedlčanům. Nejprve za starší věkovou kategorii jediným gólem Milevska mírnil porážku 1:7 a hned po krátké přestávce nastoupil ještě za mladší žáky, kde otevřel svá střelecká stavidla naplno. Pod domácí vítězství 10:8 se podepsal čtyřmi góly. Žáci FC ZVVZ Milevsko už mají v nohách kromě přípravných zápasů také soustředění v Klučenicích a pomalu mohou vyhlížet mistrovské boje. Do krajského přeboru vstoupí přesně 14 dní po zápasech proti Sedlčanům – v neděli 27. srpna přivítají Třeboň.

Podrobněji se na oba zápasy podíváme ve středečních Milevských novinách. Vítězné utkání mladších žáků zhodnotí nový trenér Jiří Stejskal, který se ke koučování vrací po dvouleté přestávce. Nakonec se rozhodl pro Milevsko, i když měl nabídku i z jiného klubu. Odkud? Čtěte Milevské noviny. Zatím si můžete prohlédnout fotogalerii z utkání obou kategorií.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace