Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Trio SOČR ~ Píseň písní

    neděle 26.5 19:00 - Písek, KD

    Třetí z Píseckých nokturen 2019 bude ve znamení Písně písní v podání Tria Symfonického Orchestru Českého Rozhlasu. (Původně plánované Tilia Trio se zpívajícími saxofony bohužel pozdě zjistilo kolizi termínu s Pražským jarem)

  • Host Blatenských listů - Spisovatel Jan Měšťan

    neděle 26.5 18:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

Zobrazit všechny události
 

Mladší žák Jiří Šplíchal proti Sedlčanům pálil ostrými

MILEVSKO – Sezona ještě nezačala, ale jedenáctiletý talentovaný kanonýr milevských mladších žáků Jiří Šplíchal už pálí ostrými. Mladší bratr Martina Šplíchala, který to z Milevska dotáhl až do Dynama České Budějovice a do širšího kádru mládežnické reprezentace, se v neděli prosadil v obou zápasech proti Sedlčanům. Nejprve za starší věkovou kategorii jediným gólem Milevska mírnil porážku 1:7 a hned po krátké přestávce nastoupil ještě za mladší žáky, kde otevřel svá střelecká stavidla naplno. Pod domácí vítězství 10:8 se podepsal čtyřmi góly. Žáci FC ZVVZ Milevsko už mají v nohách kromě přípravných zápasů také soustředění v Klučenicích a pomalu mohou vyhlížet mistrovské boje. Do krajského přeboru vstoupí přesně 14 dní po zápasech proti Sedlčanům – v neděli 27. srpna přivítají Třeboň.

Podrobněji se na oba zápasy podíváme ve středečních Milevských novinách. Vítězné utkání mladších žáků zhodnotí nový trenér Jiří Stejskal, který se ke koučování vrací po dvouleté přestávce. Nakonec se rozhodl pro Milevsko, i když měl nabídku i z jiného klubu. Odkud? Čtěte Milevské noviny. Zatím si můžete prohlédnout fotogalerii z utkání obou kategorií.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace