Úterý 19.11 19:00 - Volyně, Městské muzeum

• Kavárnička

Úterý 19.11 14:00 - Volyně, Pošumavská tržnice

Posezení pro seniory.

Motor dál válcuje soupeře. Třebíč dostala dvě branky za úvodních 26 vteřin!

TŘEBÍČ – Hokejisté Českých Budějovic pokračují v parádní formě z posledních dní a týdnů. Dnes večer vyhráli na neoblíbeném ledě Třebíče po dalším naprosto dominantním výkonu 5:1 a připsali si šesté tříbodové vítězství v řadě za sebou. Svěřenci trenéra Václava Prospala do zápasu nastoupili velmi sebevědomě a právě svým nástupem dost možná ohrozili i některé historické milníky, když po brankách Holce a Nováka vedli po 26 vteřinách už 2:0! Doslova od první minuty se tak Jihočeši dostali na koně a zápas jasně ovládali. Už před koncem druhé třetiny tak mohli fanoušci Motoru, kterých dorazilo na Vysočinu i v týdnu několik desítek, oslavovat „bůra“. Čestným gól domácích vstřelil Kratochvíl, který tak pěknou střelou pod víko sebral Kloučkovi čisté konto – 1:5.

Jihočeši už drží na čele soutěže sedmibodový náskok na druhé Litoměřice. Senzace kola se udála v Kadani, kde domácí tým porazil ambiciózní Jihlavu. Suverénně nejhorší tým Chance ligy posledních let, který se v soutěži drží jen díky neustálému rozšiřování bez sestupu, zvítězil v součtu s minulou sezonou po 40 porážkách za sebou! Právě Kadaň bude dalším soupeřem Motoru, do Českých Budějovic dorazí hned ve středu 23. října. Úvodní buly bude vhozeno v 17.30 hodin.

SK Horácká Slavia Třebíč – ČEZ Motor ČB 1:5 (0:3, 1:2, 0:0). Branky a nahrávky: 40. Kratochvíl – 1. Holec (Christov, Suchánek), 1. Novák (Doležal), 19. Přikryl, 31. Endál (Lytvynov, Pavel), 36. Karabáček (Prokeš).

Sestava Českých Budějovic: Klouček – Suchánek, Vydarený, Plášil, Pýcha, Pavel, Lytvynov – Holec, Venkrbec, Christov – Doležal, Přikryl, Novák – Babka, Šimánek, Beránek – Endál, Prokeš, Karabáček – Veselý.