banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

    pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

    Obrázky tvoření žehličkou a voskem

  • Zámecký park v Červeném dvoře

    Čtvrtek 16.5 až neděle 29.9 - Regionální muzeum, Český Krumlov

    Dokumentační výstava, mapující historický vývoj a proměny zámeckého parku v Červeném Dvoře.

Zobrazit všechny události
 

Motor generálku nezvládl, na ledě Kladna prohrál 0:3

KLADNO – Poslední přípravné utkání před blížícím se startem WSM Ligy dnes sehráli hokejisté Českých Budějovic na Kladně. Zápas na ledě tamních Rytířů ale nezvládli. Domácí tým vstřelil po jedné brance v každé třetině a vyhrál jednoznačně 3:0. Nezbývá tedy než doufat, že se potvrdí nepsané pravidlo, kdy po špatné generálce následuje povedený vstup do sezony. Jihočeši sehráli v rámci přípravy devět zápasů, vyhráli jen tři. Do nového soutěžního ročníku Motor vstoupí v sobotu 9. září na ledě Litoměřic. Ještě předtím proběhne tisková konference, po které vám přiblížíme veškeré novinky a plány ČEZ Motoru České Budějovice pro nadcházející sezonu.


Rytíři Kladno – ČEZ Motor ČB 3:0 (1:0, 1:0, 1:0). Branky a nahrávky: 8. Kubík (Kehar, Redlich), 36. Redlich (Kubík), 47. Lorraine (Kaut).

Sestava Českých Budějovic: Gába – Fillman, F. Novák, Vráblík, Pýcha, Kutlák, Marcel, Pavlin – Crowder, Pajič, Nedorost – Čermák, Galamboš, Novák – Šulek, Heřman, Doktor – Dančišin, Toman, Káník.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace