• Miroslav Donutil - Cestou necestou

Čtvrtek 21.11 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

Populární herec, bavič, vypravěč Miroslav Donutil Vás navštíví se svojí show Cestou necestou. Skvělé historky, nové příběhy a zážitky nám připomenou, co vše se může přihodit na cestách.

Motor má první barážovou výhru, na nájezdy porazil Chomutov

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Hokejisté Českých Budějovic před nedělním zápasem 2. kola baráže o postup do extraligy proti Chomutovu převzali mistrovský pohár za vítězství v letošním ročníku Chance ligy a do samotného zápasu vstoupili skvěle – v šesté minutě vedli 2:0. Chomutovští Piráti ale záhy srovnali a odpovědět se jim podařilo i na začátku druhé části na gól Endála – 3:3. Stejná situace se opakovala ještě ve druhé polovině prostřední třetiny, kdy Motor poslal do vedení Doktor a na druhé straně bleskově srovnal Huml – 4:4. Jihočeši byli v zápase aktivnější, ale Chomutov chytře čekal ve středním pásmu a vyrážel do smrtících protiútoků, ze kterých dal tři ze čtyř branek. Další gól už do konce základní hrací doby nepadl, a protože rozhodnutí nenabídlo ani prodloužení, šlo se na nájezdy. Obrovské drama nakonec rozhodl až v osmé sérii svou druhou trefou v rozstřelu Doležal, gólman Kváča kryl sedm z osmi pokusů a vychytal první dva barážové body pro Motor.

Další barážové utkání sehrají Jihočeši v úterý 2. dubna na ledě Kladna, které zatím jako jediný tým nezískalo ani bod a nulu má i na kontě vstřelených gólů.

ČEZ Motor ČB – Piráti Chomutov 5:4 po nájezdech (3:2, 1:2, 0:0 – 1:0). Branky a nahrávky: 4. Karabáček (Babka, Pýcha), 6. Čermák (Přikryl, Doktor), 19. Endál (Pýcha, Gilbert), 32. J. Doktor (Babka) + rozhodující nájezd Doležal – 13. Stránský (Klhůfek, Huml), 16. Klhůfek (Kovář, Sklenář), 22. Koblasa, 34. Huml (Klhůfek). Rozhodčí: Šír, Svoboda – Lučan, Kis. Vyloučení: 2–5. Využití: 1–1. Přihlíželo 6421 diváků (vyprodáno).

Sestava Českých Budějovic: Kváča – Kutlák, Plášil, Pýcha, Pavlin, Vydarený, Jandus – M. Novák, Gilbert, Endál – Karabáček, Bradley, Doležal – Čermák, Přikryl, J. Doktor – Heřman, Dančišin, Babka – Kachyňa.