• Miroslav Donutil - Cestou necestou

Čtvrtek 21.11 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

Populární herec, bavič, vypravěč Miroslav Donutil Vás navštíví se svojí show Cestou necestou. Skvělé historky, nové příběhy a zážitky nám připomenou, co vše se může přihodit na cestách.

Motor padl na ledě nováčka soutěže

FRÝDEK-MÍSTEK – Taková porážka bolí! Hokejisté Českých Budějovic v sobotu padli v utkání 19. kola WSM Ligy na ledě Frýdku-Místku, který se pohybuje ve spodní polovině tabulky a do dnešního utkání měl na svém kontě nelichotivou sérii čtyř proher v řadě. Jihočeši ale především úvodních 40 minut vůbec nezvládli a po dvou třetinách prohrávali 1:4. Až v závěrečném dějství se začal tlačit tým kouče Antonína Stavjani do domácího brankoviště a dvěma góly snížil na 3:4, ale vyrovnat už nedokázal. Motor si sice hnal za bodovým ziskem, ale naopak v poslední minutě inkasoval ještě pátý gól. U všech tří branek Budějovic asistoval slovinský obránce Žiga Pavlin.

HC Frýdek-Místek – ČEZ Motor ČB 5:3 (2:1, 2:0, 1:2). Branky a nahrávky: 13. Cienciala, 15. Mil. Roman (Kania, Kanko), 23. Mich. Roman (Cienciala, Franek), 37. Roupec (Chmielewski, M. Kovařčík), 60. Matyáš (Luka) – 19. Vráblík (Pavlin, Pajič), 46. Babka (Škoda, Pavlin), 50. Škoda (Pavlin, Babka). Rozhodčí: Fiala – Barteček, Ganger. Vyloučení: 7–5. Využití: 1–1. V oslabení: 1–0. Přihlíželo 1 649 diváků.