Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Black and white

    neděle 18.8 19:00 - Veselská ozvěna, kostel v Zálší

    Koncert.

  • Strakonický drak

    neděle 18.8 10:00 - Strakonice, Lávka u pivovaru

    Závod dračích lodí na Otavě.

Zobrazit všechny události
 

Motor si z Pardubic odváží potupného „bůra“

PARDUBICE – Ani napotřetí to nevyšlo. Hokejisté Českých Budějovic po rozsáhlé přestavbě kádru dál čekají na první vítězství v letní přípravě. Před pár minutami Jihočeši dohráli přípravné utkání na ledě Pardubic, kde ještě před pár měsíci bojovali v baráži o návrat do extraligy. Východočeši ale svou účast v nejvyšší tuzemské soutěži uhájili a před novou sezonou přivedli několik zajímavých – zejména zahraničních – posil. Motor, který se tedy bude snažit o návrat do extraligy ještě minimálně jednu sezonu, byť v Pardubicích trochu paradoxně oba barážové zápasy letošního jara vyhrál, prošel po skončení minulé sezony už zmíněnými změnami, což se zatím minimálně na výsledcích v přípravě dost projevuje. První třetina čtvrtečního utkání ještě skončila bez branek, ale druhé polovině duelu už domácí dominovali a nakonec vyhráli vysoko 5:0.


Další zápas hraje Motor hned zítra, kdy doma přivítá reprezentaci Jižní Korey. Utkání začíná v 17.30 hodin a redaktoři webu Jižní Čechy Teď budou na místě! 

HC Dynamo Pardubice – ČEZ Motor ČB 5:0 (0:0, 2:0, 3:0). Branky a nahrávky: 32. Treille (Wishart, Holland), 40. Cardwell (Wishart, Vondráček), 49. Sýkora (Holland), 51. Tomášek (Vondráček, Treille), 56. J. Sýkora (Kaut, Dušek).

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace