Kdy a kam

  • Spisovatelé do knihoven: Michal Maršálek

    neděle 24.3 17:00 - Strakonice, Pod Stolem

    Autorské čtení s debatou: Michal Maršálek – básník, lékař a esejista, emeritní primář Psychiatrické nemocnice Bohnice.

  • Manželské štěstí aneb hospodyně na zabití

    neděle 24.3 19:00 - Milevsko, KD

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Miss Sezimovo Ústí 2019 JcTEĎ

Která z dívek se vám líbí nejvíce?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Muž měl zakázáno řídit, přesto třikrát usedl za volant a byl přistižen

Ilustrační foto

Ilustrační foto

ČESKOKRUMLOVSKO – Zákaz řízení? S tím si šestadvacetiletý muž z Českokrumlovska nelámal hlavu a i tak neoprávněně usedl za volant. A to hned třikrát během pár dní, kdy byl pokaždé přistižen policií. Zákaz má přitom až do září letošního roku.

 

Podezřelý jel nejprve 18. prosince 2018 jako řidič osobního automobilu VW Golf po místní komunikaci ve Větřní, kde byl krátce před půl jedenáctou hodinou noční kontrolován policisty. „Ti zjistili uvedené skutečnosti, zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání a další jízdu mu zakázali," uvedla policejní mluvčí Lenka Pokorná.

To však muže neodradilo od další jízdy, kterou uskutečnil na Silvestra kolem půl šesté večer jako řidič osobního auta Ford Focus po silnici I/39 z Horní Plané do osady Hůrka, kde byl zastaven a kontrolován hlídkou hornoplánských policistů. „Poslední zjištěnou jízdu vykonal 7. ledna kolem půl druhé odpoledne na silnici I/3 z Plané směrem na obec Homole, kde byl jako řidič osobního vozidla Škoda Octavia zastaven a kontrolován hlídkou boršovských policistů," dodala mluvčí.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace