Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Příběh projektu - kasárna

    Úterý 22.10 17:30 - Písek, Knihovna

    Beseda s architektem.

  • České tajemno

    Úterý 22.10 19:00 - Strakonice, Rytířský sál

    Nejtajemnější domácí záhady.

Zobrazit všechny události
 

Na Hradišti se řeší, co s uvolněnou návsí

HRADIŠTĚ/PÍSEK – Ve středu 9. října se konalo veřejné setkání občanů Hradiště s osadním výborem a vedením města v sále Hostince U Srnků. Hlavním tématem večera byla otázka, co bude v prostoru po zbouraném statku U Kovandů na hradišťské návsi.

Osadní výbor během prázdnin roznesl dotazníky s možnostmi výběru místním občanům. Seznámil zúčastněné s výsledky ankety, následně proběhla diskuze. Nejvíce lidé hlasovali pro parčík s lavičkami, hernu pro děti, kavárnu, kroužky Domova dětí a mládeže pro děti a sál pro cvičení pro ženy, rodiny a děti.

Nicméně nejvíce obyvatele Hradiště trápí nedostatečný počet parkovacích míst, zejména když se koná fotbalové utkání. Problém s parkovacími místy trápí obyvatele již dlouho, a proto se město zamýšlí nad postavením parkovacího domu. Výstupy z veřejného setkání teď budou pro vedení města inspirací pro další plánování na Hradišti. Více informací o diskuzi přinese další vydání Píseckých postřehů.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace