Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Na jih Čech dorazilo přes pět tisíc roušek a více než tisíc respirátorů

Ilustrační foto

Ilustrační foto

JIŽNÍ ČECHY – Další várku ochranných prostředků obdržel v pondělí 23. března ve večerních hodinách odbor sociálních věcí. Prostřednictvím odboru zdravotnictví dostal celkem 5271 kusů jednorázových roušek a 1091 kusů respirátorů FFP2. „Hned v úterý ráno budou připraveny podklady pro distribuci a jednotliví poskytovatelé sociálních služeb budou ihned kontaktování telefonicky zaměstnanci odboru sociálních věcí. Ti s nimi domluví předání v co nejkratší době,“ uvedla tisková mluvčí Jihočeského kraje Hana Brožková. Dodala, že odbor sociálních věcí i nadále vyjednává o navýšení počtu ochranných prostředků tak, aby byly potřeby sociálních služeb uspokojeny v dostatečné míře.

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  No tak to je bomba. Ono je jich třeba denně pro Jihočeský kraj několik set tisíc při ohledu na jejich funkčnost a z šesti tisíc pomůcek máme být nadšený ????

  Vloženo 24.3.2020 10:40:10

  • anonymní čtenář 

   Reagovat

    

   Neumíš číst? Je tam jasně napsáno, že je to pro poskytovatele sociálních služeb a o navýšení jednají. Ty nějaké služby snad poskytuješ? Podle toho co jsi napsal soudím, že by jsi spíš potřeboval sociální službu sám.

   Vloženo 24.3.2020 12:54:06

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace