Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Smíšený pěvecký sbor Schola Všech svatých

    pondělí 22.4 15:00 - Bavorov, Kostel Nanebevzetí Panny Marie

  • Velikonoční hraní na kantely

    pondělí 22.4 18:00 - Strakonice, Šmidingerova knihovna

    Hraní na kantely (vytvořené při akcích ŠK), případně i další nástroje ve spolupráci se spolkem Spona. K hraní, zpěvu nebo jen k poslechu zveme širokou veřejnost.

Zobrazit všechny události
 

Na krádež kuřecích baget do Tábora se mladík z Písecka vypravil se sekyrou

Ilustrační foto.  , Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

Ilustrační foto.     Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

TÁBOR - Krátce po půl jedenácté hodině dopolední včerejšího dne vyjížděli táborští policisté do jedné z prodejen potravin na třídě 9. května v Táboře. Dle přijatého oznámení zde ochranka zadržela mladíka, který ukradl dvě kuřecí bagety v hodnotě bezmála 100 korun a z obchodu hodlal bez placení rychle zmizet. V okamžiku zadržení se náhle v jeho ruce objevila sekera, kterou ukrýval pod oblečením.

 

Díky rychlému zákroku příslušníků ochranky ji však nestačil použít a byl nekompromisně zpacifikován. Zloděje si převzali táborští policisté. Následným šetřením zjistili, že zlodějem je dvacetiletý mladík z Písecka. Dle zajištěných indicií je pravděpodobné, že Tábor nenavštívil poprvé a může mít na svědomí i další obdobné krádeže.

Za výše uvedené jednání, kdy se bezprostředně po činu pokusil uchovat si věc násilím či pohrůžkou bezprostředního násilí, je ohrožen až trestem odnětí svobody na dobu dvou let. O trestu bude rozhodovat soud.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace