Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Letní koncert pěveckého souboru Regina Vodňany

    středa 26.6 18:00 - Vodňany, Husův sbor

  • Zámecký park v Červeném dvoře

    Čtvrtek 16.5 až neděle 29.9 - Regionální muzeum, Český Krumlov

    Dokumentační výstava, mapující historický vývoj a proměny zámeckého parku v Červeném Dvoře.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Na křižovatce ulic Rudolfovská a Dobrovodská se změnily uzavírky pruhů

Ilustrační foto.  , Autor: Jižní Čechy Teď

Ilustrační foto.     Autor: Jižní Čechy Teď

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Během uplynulého víkendu dospěla modernizace křižovatky ulic Rudolfovská a Dobrovodská do další etapy, pro kterou bylo upraveno dopravně inženýrské opatření v tomto místě – tedy uzavírka jednoho jízdního pruhu od viaduktu a od Suchého Vrbného.

 

Po vyhodnocení dopravní situace během pondělní ranní špičky došlo k úpravě, která spočívá v opětovném uzavření levého odbočovacího pruhu z Rudolfovské (od východu) do Dobrovodské. Toto opatření umožní prodloužit volno ve směru z viaduktu o 50% oproti původní úpravě.

Žádáme řidiče, aby využívali pravý jízdní pruh pod viaduktem na maximum a prováděli zipování až těsně před uzavírkou. Zároveň upozorňujeme, že v levém jízdním pruhu jsou povinni umožnit řidičům z pravého jízdního pruhu zařazení – takzvaný ZIP až v místě zúžení. V opačném případě dochází k prodlužování kolony, zablokování křižovatky Nádražní a Rudolfovská a tím k omezení jízdy po dopravním okruhu.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace