Kdy a kam

  • Jóga

    pondělí 25.3 14:30 - Písek, KD

  • Koncert pěveckých sborů ~ ZUŠ Otakara Ševčíka

    pondělí 25.3 17:30 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Miss Sezimovo Ústí 2019 JcTEĎ

Která z dívek se vám líbí nejvíce?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Na Kubově Huti se podeváté rozjel Bázumský pohár

 Autor: Ladislav Beran, hlavní rozhodčí

    Autor: Ladislav Beran, hlavní rozhodčí

ŠUMAVA – Na sjezdovce Obrovec na Kubově Huti začal v sobotu devátý ročník Bázumského poháru. Jde o sérii čtyř obřích slalomů pro školou povinné lyžaře, kteří nejsou registrováni v žádném sportovním klubu. Dorazilo 42 mladých závodníků a připraveno pro ně bylo 34 branek. Ceny jim předávali ředitelka mikroregionu Horní Vltava - Boubínsko Zdeňka Lelková společně se starostou Kubovy Huti Zbyňkem Klosem a ředitelem ski areálu Vladimírem Vykydalem.

 

„Závod měl vysokou úroveň, o čemž svědčí i to, že i ti nejmenší jeli hned napoprvé bez problémů. A ukázalo se, že to nebude jen o rychlosti, ale i o hlavě, protože trať nebyla stavěna jen na rychlost. Závod také ukázal, že chuť po medailích je stále a tak nebyla nouze o parádní jízdy," řekl hlavní rozhodčí závodu Ladislav Beran. „Díky patří pořadatelům za úpravu trati i rodičům za pomoc mezi brankami," dodal.

A tady jsou jména nejlepších: Sára Valíčková, Yakouben Filip, Veronika Nováková, Ondřej Sajfrýd, Karolína Hrůšová, Petr Sochor, Michaela Šulecová a Aleš Valíček. Kompletní výsledky se objeví na facebooku závodu.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace