banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Radimovický koňák

    Čtvrtek 20.6 16:00 - Radimovice u Želče

    35. ročník přespolního běhu.

  • Veletrh volnočasových aktivit

    Čtvrtek 20.6 9:00 - Písek, KD

    Účastníkům se představí organizace a spolky, které poskytují volnočasové aktivity ve městě. Součástí bude i doprovodný program zahrnující ukázky činností a tréninkových hodin zaměřených na děti a mládež.

Zobrazit všechny události
 

Nahlášen byl požár stavení, hořel ale jen přístřešek v jeho sousedství

 Autor: HZS

    Autor: HZS

BOŠILEC – K požáru přístřešku vyjížděly v pondělí 22. dubna před 16. hodinou čtyři jednotky hasičů, a to do obce Bošilec na Českobudějovicku. Původně byl ohlášen požár stavení, ale průzkum na místě ukázal, že hoří přístřešek vedle domu. „Hasiči požár přístřešku o půdorysu 15×5 metrů dostali pod kontrolu po několika minutách, zcela uhašen byl za necelou hodinu. Na požářišti zůstala jako dohled místní dobrovolná jednotka. Příčinu vzniku požáru šetří vyšetřovatel HZS ve spolupráci s Policií ČR,“ uvedla jihočeská mluvčí hasičů Vendula Matějů. Do akce vyjely osádky cisteren profesionálních hasičů ze stanic České Budějovice a Soběslav, poplach byl vyhlášen pro dobrovolné hasiče obcí Bošilec a Dolní Bukovsko.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace