Kdy a kam

 • Penziopolis Dva dopisy o Písku

  středa 19.12 17:30 - Písek, Městská knihovna Písek

  Uvedení nové knihy autorů Jiřího Vogla a Petra Mano.

 • Koncert pro seniory se souborem Lego

  středa 19.12 14:00 - Milevsko

  Pořádá ZUŠ Milevsko – Klub důchodců, ul. Gen. Svobody.

Zobrazit všechny události
 

Nehoda osobního a nákladního vozidla brzdí dopravu u Radošovic

STRAKONICKO - K dopravní nehodě osobního a nákladního automobilu, došlo na silnici číslo I/4 u Radošovic na Strakonicku. Nehoda ovlivňuje jeden směr silničního provozu.

Na místě probíhá vyšetřování, dopravu řídí policisté. Předpokládaná doba obnovení plného provozu, je po jedné hodině odpolední. 

Diskuse k článku - 4 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Pak jsem projížděli krátce před 19:00 a bylo ještě těsně za přejezdem směrem od Strakonic auto ve stromě. Asi špatný den na celé silnici.

  Vloženo 11.8.2018 11:55:41

 • Anift 

  Reagovat

   

  Kazdasam informace v článku nejsou mylné. Protože včera na trase Strakonice - Volyně byly 2 dopravní nehody. První zmíněná v článku u křičkovatky na Radošovice a Kapsovu Lhotu. Ta však omezovala provoz krátce. A pak druhá, kterou popisujete Vy. A uzavírka mezi Němětickým mostem a odbočkou na Hoštice byla ještě v 19:00.

  Vloženo 11.8.2018 09:36:45

 • Kazdadam 

  Reagovat

   

  Dobrý den.
  Informace o této dopravní nehodě, se opravdu neshodují se skutečností.....Lokace i rozsah uzavírky místa,kde se nehoda stala jsou mylné.Jediné,snad pravdivé skutečnosti jsou,čas a zúčastněná vozidla této dopravní nehody.Dnes 10.8. cca ve 12:30 se mezi Strakonicemi a Volyní,v úseku mezi Němětickým mostem a odbočkou na Hoštice u Volyně stala dopravní nehoda,kdy se střetli osobní automobil s nákladním.Na místo byl přivolán vrtulník záchranné služby a ostatní složky IZS. Tento úsek byl uzavřen v obou směrech a to velmi komplikovalo provoz na objízdných trasách,které vedli ze Strakonic přes Němětice na Volyň a z Volyně přes Hoštice do Strakonic,kde průjezd byl obzvláště komplikovaný.Šetření příčin,které zavinili tuto nehodu a vyprošťovací práce, probíhaly ještě v 15:30....Pozn.Jezdím tudy každý den a tento úsek, je za poslední dobu, plný častých a mnohdy tragických nehod,ke kterým by nemuselo vůbec dojít.A proto,buďte na sebe a ostatní řidiče opatrný,tam kde to znáte,i jinde. ✌

  Vloženo 10.8.2018 22:00:07

 • Blud 

  Reagovat

   

  Ta nehoda byla u Němětic

  Vloženo 10.8.2018 16:28:18

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace