banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Živé Milevsko - Mezinárodní konference chytrých měst a obcí

  středa 16.10 9:00 - Milevsko, KD

 • Toulky za poznáním Severní Korea

  středa 16.10 10:00 - Milevsko, Kino

  Přednáška.

Zobrazit všechny události
 

Nemocnice České Budějovice je absolutním vítězem v hodnocení kvality a bezpečí

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Nemocnice České Budějovice poskytuje zdravotní péči na tak vysoké úrovni, že se stala v kategorii nemocnic nad 1000 lůžek absolutním vítězem celostátní soutěže Kvalitní a bezpečná nemocnice 2019. Tuto soutěž už několik let vyhlašuje Česká společnost pro akreditaci ve zdravotnictví. Českobudějovická nemocnice uspěla mezi několika desítkami tuzemských zdravotnických zařízení. Hodnotitelský tým České společnosti pro akreditaci ve zdravotnictví posuzoval úroveň poskytovaných zdravotních služeb v českobudějovické nemocnici ve všech standardech a ukazatelích.


„Velmi mě těší, že komise hodnotitelů mimo jiné velmi pozitivně ocenila mimořádnou vstřícnost českobudějovických zdravotníků. Nemocnici České Budějovice a tímto samozřejmě také všem jejím zaměstnancům i pacientům k titulu kvalitní a bezpečná nemocnice gratuluji!," reaguje na mimořádné oceněné hejtmanka Jihočeského kraje Ivana Stráská.

„Získaného ocenění si velmi vážíme. Jde o uznání práce všech našich zaměstnanců a zároveň o důležitý signál našim pacientům, že péče poskytovaná v českobudějovické nemocnici je bezpečná a kvalitní," říká předseda představenstva Nemocnice České Budějovice Michal Šnorek. 

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Vizitka a pocta predevsim pro byvaleho reditele pana Bretislava Shona!

  Vloženo 20.9.2019 09:03:45

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Vozil jsem tam matku na ošetření a musím konstatovat, že to tam perfektně funguje.

  Vloženo 19.9.2019 06:58:49

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace