Kdy a kam

  • Naše třída

    Úterý 22.1 19:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

    Emocionální drama.

  • Maškarní ples

    Úterý 22.1 19:00 - Sezimovo Ústí, Spektrum

    Projekce opery.

Zobrazit všechny události
 

Nepovedený syn napadal svou matku i bratra v Písku

PÍSEK – Napadání, urážky a výhružky si vysloužila žena z Písku ve svém bytě od šestatřicetiletého syna. K incidentu došlo 7. října odpoledne. Muž přišel do bytu své matky a začal jí urážet a i když jej žádala, aby odešel, na výzvu nereagoval. Na místě byl i druhý syn, který se snažil matku bránit, sedmatřicetiletý muž však i svého bratra začal osočovat, fyzicky ho napadl a vyhrožoval mu. Na místo přijela městská policie.

 

Přítomnost strážníků agresora ale nijak nezarmoutila. „Muž v agresivitě pokračoval i poté, dále vyhrožoval svému bratrovi, nereagoval na policejní výzvy a vulgárně nadával a vyhrožoval i policistům. Při zadržení policisty fyzicky napadl, a v agresivním chování pokračoval i při eskortě na obvodní oddělení, kde byl umístěn do policejní cely,“ popisuje událost Kamila Čuřínová Ingrišová, policejní mluvčí.

Bratr pachatele i zasahující policista museli být po napadení ošetřeni v nemocnici. Kriminalisté si vzali případ na starost.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace