Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Tvůrčí dílna: Korálkové podložky

  Čtvrtek 17.10 17:00 - Strakonice, Šmidingerova knihovna

 • Léčivé divadlo Gabriely Filippi

  Čtvrtek 17.10 19:00 - Strakonice, Sál MěKS

Zobrazit všechny události
 

Neviděli jste bitku u Nového mostu v Písku?

PÍSEK - Policisté žádají veřejnost o svědectví, která by pomohla objasnit případ s ublížením na zdraví ze soboty 1. června okolo půl šesté navečer před prodejnou Coop ve Dvořákově ulici u Nového mostu v Písku. Jde o frekventované místo a policie doufá, že by se další svědci mohli najít.

 

Konflikt zřejmě odstartovala slovní rozepře mezi cizincem středního věku a skupinkou mladíků před prodejnou, došlo i na fyzické napadání, kdy měli někteří z mladíků cizince bít a kopat. Muže se zastal náhodný svědek, který místem projížděl v autě, neváhal a šel muži pomoci. Také jemu měli agresoři uštědřit několik úderů. Do roztržky se zapojil další náhodný svědek, kterého měli mladíci také napadnout, a to takovým způsobem, že ztratil rovnováhu a padl do výlohy prodejny, kterou rozbil.

Policisté i kriminalisté již pracují s množstvím získaných poznatků, přesto by k objasnění okolností celého incidentu mohli pomoci případní další kolemjdoucí svědci či řidiči, kteří frekventovaným místem projížděli a případně by mohli mít části události i zaznamenány na palubních kamerách. Následkem konfliktu jsou tři zranění a majetková škoda prodejny.

Máte-li jakékoli informace, sdělte je policistům osobně na služebně v Písku (Na Výstavišti 377), využít můžete také linek 974 235 700 či 158.

 

Diskuse k článku - 11 příspěvků
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
« Novější příspěvky |  1 2 Starší příspěvky »
 • romano hiphop 

  Reagovat

   

  jo skupina mladíků v tomto prostoru ? tak napište, že tlupa cikánů a všem to bude jasné a najdou se i svědkové !!!!!!!

  Vloženo 11.6.2019 11:08:56

  • .... 

   Reagovat

    

   Nj, kdopak asi praktikuje ferovku sest na jednoho?;-)

   Vloženo 11.6.2019 11:57:31

 • RM 

  Reagovat

   

  Zajímalo by mě, jestli je funkční kamera MP přímo naproti prodejně. Jestli ano, byla nasměrována kam??? Vzhledem k tomu, co se v této lokalitě děje, je zřejmě nefunkční nebo se policisté u ní dobře baví i s preventisty.

  Vloženo 11.6.2019 09:48:34

  • písečák 

   Reagovat

    

   Jako obvykle - když se v Písku něco stane, buď kamera nefungovala, nebo byla otočena na druhou stranu... Hlavně když se jedná o skupinu "mladíků" (nový název pro přizpůsobivé ).

   Vloženo 11.6.2019 10:13:41

« Novější příspěvky |  1 2 Starší příspěvky »
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace