banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Začarovaný les

    pondělí 22.7 10:00 - Protivín, KD

    Loutková pohádka.

  • Kašpárek a prasátko

    pondělí 22.7 15:00 - Protivín KD

    Loutková pohádka.

Zobrazit všechny události
 

Neviděli jste nehody v Budějovicích, Horním Miletíně nebo u Pištína?

JIŽNÍ ČECHY - Policisté shromáždili výčet dopravních nehod z posledních dnů, u kterých by objasnění významně mohlo pomoci svědectví. Neviděli jste tyto nehody nebo situace, které jim předcházely?

 

Českobudějovičtí dopravní policisté žádají případné svědky těchto nehod, aby je kontaktovali na Územním odboru České Budějovice, Dopravní inspektorát, Skupina dopravních nehod, Plavská 2, České Budějovice, telefon 974 226 588, případně na lince tísňového volání 158.

V neděli 6. srpna 2017 kolem desáté večer v Borovanech na silnici II/157, na mostě přes řeku Stropnici, dosud neznámý řidič nezjištěného vozidla, pravděpodobně modré barvy, narazil do ocelových svodidel a mostu na levé straně. Z místa ujel. Případ vyšetřuje Aleš Janouch.

V době od 23 hodin 6. srpna do půl desáté ráno 7. srpna v obci Horní Miletín neznámý řidič neznámého vozidla jel pravděpodobně velmi blízko rodinného domu č. 11, u pravotočivé zatáčky ve směru Třeboň – České Budějovice a pravými koly poškodil okapový svod. Rovněž z místa ujel. Případ vyšetřuje David Svinka.

V pátek 11. srpna v době od 12.20 hod. do 16.48 hod., v Týně nad Vltavou na parkovišti v ulici Pod Kostelem neznámý řidič poškodil zaparkovaný automobil Renault Megane, stříbrné barvy a poté z místa ujel. Případ vyšetřuje Pavel Erat.

Ve čtvrtek 17. srpna 2017 v 11.10 v Českých Budějovicích, v ulici Labská (u autobazaru AAA), před křižovatkou se silnicí I/20, jel od Bezdrevské ulice řidič Škody Fabia. Pravým kolem se střetl ve stejném směru jedoucím vozidlem  Toyota. Pro stanovení míry zavinění žádá praporčík Pavel Erat svědky této události, aby se mu ozvali.

Dne 17. srpna v 15.40 hod. v katastru Pištína na silnici 14545, ve směru jízdy Břehov Čejkovice se střetlo levými bočními zrcátky osobní vozidlo Opel Corsa a zatím nestanovené osobní vozidlo. Svědky této události hledá rovněž Pavel Erat.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace