banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Léto na Kampě - PPB a Zropuch

    sobota 24.8 18:00 - Klub Kampa, kampus JU, České Budějovice

    Festival.

  • Pivní slavnosti Myslkovice

    sobota 24.8 13:00 - Zámecký park, Myslkovice

Zobrazit všechny události
 

Nevíte co s volnou sobotou? Přijďte si užít Den dětí v Golf Resortu Hluboká

AKTUALIZOVÁNO - 28.5.2016 10:57

O změnách, které byly přes zimu realizovány v Golf Resortu Hluboká, jsme už tady psali. Hlavní a nejviditelnější byla přestavba klubovny golfového klubu, která souvisela s přesunutím recepce do nově postavené oddělené místnosti. Klubovna je tak teď oddělená a samostatná. Přesunem získala větší kapacitu i golfová restaurace Dolce Cabaňa,kterou využívají nejen golfisté ale hlavně široká veřejnost. Ta tak nyní disponuje až padesátkou míst. A věřte, opravdu stojí za to zajít si sem na nějakou tu grilovanou specialitu, které nedostižně připravuje tým pod vedením Jesuse Comina Ramira. Ostatně přesvědčit se můžete sami už tuto sobotu, tedy 28. května. Stačí vyrazit na Den dětí právě sem.

Budoucnost každého sportovního klubu je především v mládeži. To je staré pravidlo a pro golf platí samozřejmě také. Proto se v Golf Resortu Hluboká starají i o tuto oblast více než příkladně. Každý rok probíhají dětské tréninky a golfové kurzy, zaměřené jak na výkonnostní, tak rekreační golf. Děti si tak mají možnost hru vyzkoušet, seznámit se se základními pravidly a ty, které to opravdu chytne, se dále zdokonalovat. Kurzy jsou určeny pro děti od pěti do šestnácti let a jsou vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro mladé, už pokročilejší golfisty. Tréninky probíhají dvakrát týdně od dubna do října a mladí adepti této hry se při nich naučí vše, co budou potřebovat. Cena Junior Golfu je pouhých 3 900 korun. Už jsem několikrát psal, že golf je levnější než víkend na lyžích. A platí to i tentokráte.

Přesvědčit se nebo si jen užít zábavné a příjemné odpoledne, můžete se svými ratolestmi v sobotu 28. května. Právě tento den od jedenácti hodin se v Golf Resortu Hluboká koná Den dětí. Ti nejmenší i trochu větší si budou moci zábavnou formou vyzkoušet základy golfové hry. Samozřejmě nepůjde jen o golf. Další zábavný program, kterým bude provázet klaun Ronald společnosti McDonald's, přichystal Funpark Panda, jazyková škola Jipka. O spokojené žaludky všech účastníků se postará už zmiňovaná restaurace Dolce Cabaňa. No a uvidíte, jak se tady bude dětem nebo rodičům či prarodičům líbit. Vyzkoušíte, jestli ocenění nejlepšího cvičného hřiště neboli driving range, získal Golf Resort Hluboká právem. Já věřím, že ano. Pak už je jen malý krůček pokořit sedmnáctou jamku na mistrovském hřišti, s greenem obklopeným vodou, která se pyšní prestižním druhým místem v kategorii Jamka roku 2015 v anketě časopisu Golf Digest. Tak neváhejte a přijďte strávit nádherný den.

Více informací najdete na www.golfhluboka.cz nebo na facebookových stránkách Golf Resortu Hluboká. Případně na telefonu 776 826 376.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace