Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Radimovický koňák

    Čtvrtek 20.6 16:00 - Radimovice u Želče

    35. ročník přespolního běhu.

  • Veletrh volnočasových aktivit

    Čtvrtek 20.6 9:00 - Písek, KD

    Účastníkům se představí organizace a spolky, které poskytují volnočasové aktivity ve městě. Součástí bude i doprovodný program zahrnující ukázky činností a tréninkových hodin zaměřených na děti a mládež.

Zobrazit všechny události
 

Nezvaná návštěva v třeboňském sklepě

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

JINDŘICHOHRADECKO – Horské kolo ve sklepní kóji přilákalo zloděje. Minulý týden milovník cyklistiky navštívil jeden panelový dům v ulici Svobody v Třeboni. Překonal bez poškození zajištěné vchodové dveře opatřené koulí a vnikl do domu. Jeho kroky vedly do přízemí, kde překonal další zajištěné dveře koulí. Nakonec vypáčil dveře sklepní kóje. Zde nikým nerušen si vzal neuzamčené pánské horské jízdní kolo a se svým lupem zmizel neznámo kam.

 

„Svým jednáním způsobil majiteli škodu asi za 20 tisíc korun. Případ krádeže a porušování domovní svobody i nadále prošetřují třeboňští policisté,“ doplnila tisková mluvčí jindřichohradeckých policistů Hana Millerová.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace