Kdy a kam

  • Žena z Korinta

    pondělí 17.12 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Divadelní hru zahraje Divadlo Viola.

  • KPH - Česká mše vánoční

    pondělí 17.12 19:00 - Strakonice, KD

    Tradiční vánoční koncert s Rybovou mší a s pásmem vánočních koled „Splnilo se písmo svaté“. Součástí koncertu je rozsvícení adventního věnce.

Zobrazit všechny události
 

Nově řidiči zaparkují i podél úřadu v ulici Na Příkopech v Jindřichově Hradci

JINDŘICHŮV HRADEC – Na všech devíti parkovacích místech, která byla v ulici Na Příkopech podél budovy, ve které mimo jiné sídlí městský úřad a úřad práce, mohou řidiči nově zaparkovat. Vyhrazená stání pouze na povolení úřadu tu byla zrušena, teď je tu placené parkoviště. „Díky tomuto opatření došlo ke zvýšení počtu parkovacích míst na automat v centru města,“ zmínila mluvčí městského úřadu Karolína Průšová.

Parkoviště ale nemá samostatný automat pro placení parkovného. Řidiči mohou zaplatit v Janderově ulici před městskou policií nebo na patrovém parkovišti Na Příkopech. Režim je na obou místech stejný. První půlhodina vyjde na pětikorunu, první hodina stojí deset a každá další započatá hodina pak dvacet korun. Parkovné se platí ve všední dny od 7 do 18 hodin, v sobotu do 12 hodin. Neděle a státní svátky jsou zdarma.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace