banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Milevské léto - Rightnow a Maddie

  Čtvrtek 18.7 18:00 - Milevsko, KD - amfiteátr

  Koncert.

 • Promítání filmu Obr

  Čtvrtek 18.7 - Na Lipníku, Kovářov

  Začátek po setmění.

Zobrazit všechny události
 

Nové vydání týdeníku Písecké postřehy: Jaké změny čekají Slavnosti piva? Jak se dařilo maturantům?

PÍSEK – Středeční vydání týdeníku Písecké postřehy informuje o novinkách, jaké chystají organizátoři oblíbených Slavností piva, které se konají v září. Na pivaře čeká novinka. Týdeník se také zaměřil na výsledky státních maturit na středních školách v Písku a hlavně na velmi špatné republikové výsledky z matematického testu. Proč se maturantům nedařilo? Souhlasí podobou státních maturit oslovení ředitelé? Dočtete se na straně číslo dva. Písecké postřehy přinášejí reportáže z kulturních akcí, ohlédnutí za odhalením pamětní desky písecké politické vězenkyni Dagmar Šimkové ve Štěkni a řadu pozvánek na blížící se společenské akce. Na sportu se dozvíte, jestli už dokázali písečtí tenisoví dorostenci zvítězit, proč bylo na Hradišti na fotbale veselo a také jak se dařilo písecké fotbalové devatenáctce proti pražské Slavii.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • z pivovaru 

  Reagovat

   

  Vyjádřila bych se ke kelímkům na slavnosti piva. Údajně je třeba na kelímky 100 tis. Kč. Funguje to tak, že kelímky zaplatí pivovary za loga na nich, tedy dejme tomu např. 4 pivovary po 25 tis., a kelímky jsou na světě. Tyto pivovary pak například neplatí panu Mikušiakovi za nájem prostranství celou částku. Podle vyjádření ředitelů pivovarů platí za místo na slavnostech piva v Písku od 5000 Kč (mini a soukromý pivovar) do 25.000 Kč, a to buď cash nebo jinak. Takže u kelímků nevidím problém.

  Vloženo 24.5.2018 18:17:39

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace