Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Představení knihy Jitex 70

    středa 22.5 17:00 - Písek, Prácheňské muzeum, Přednáškový sál

    ...doprovodné publikace ke stejnojmenné výstavě.

  • Pletky s Vlastou

    středa 22.5 9:00 - Písek, Senior Point

    Nebuďte s ručními pracemi doma, vezměte klubíčka, háčky, jehlice i své rozpracované modely a přijďte se podělit o zkušenosti, zeptat se na jiné postupy.

Zobrazit všechny události
 

Nové vydání Týdeníku Strakonicko: Proč policie zavřela výstavu na strakonickém hradě?

STRAKONICE - Policie předčasně ukončila výstavu obrazů regionálních výtvarníků v Maltézském sále na hradě ve Strakonicích. Proč? Týdeník Strakonicko zjistil podrobnosti. Obyvatelé Předních Ptákovic se báli každého deště. Stále mají v paměti spoušť, kdy jim v roce 2014 zavalil zahrady a domy proud bahna z polí. Bude se konečně něco dít, aby se tato apokalypsa neopakovala? Týdeník Strakonicko přináší rozhovor s Jiřím Urbánkem, který se svým týmem architektů zpracoval studii na změnu poslední neopravené části Velkého náměstí ve Strakonicích, zvané apendix. Proč diskžokejovi Františku Marešovi říkají Franta Vražda? Poslední díl rozhovoru s Františkem Marešem, který slaví 40 let na scéně a pět tisíc diskoték. Václav Boška ze Stříteže komunikoval s vesmírem. Jak je to možné?

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace