Kdy a kam

 • Okolím Písku - pěší výlet

  neděle 18.11 13:00 - Písek - sraz před Sportovní halou v Tylově ul.

  Klub českých turistů - Otava Písek. Trasa bude určena dle charakteru počasí až na místě srazu. Pěšky do 10 km. Možnost krátkého přesunu vlakem nebo autobusem.

 • Literární odpoledne v Heydukově památníku

  neděle 18.11 16:00 - Památník A. Heyduka, Tyršova 438, Písek

  Připravila a uvádí Stanislava Hošková.

Zobrazit všechny události
 

Nové vydání Týdeníku Strakonicko: Strakonický fotbal si připomněl 110 let

STRAKONICE - Půlnoční neštěstí u Paštik. Soudní líčení bylo plné bolesti a slz. Jsou okamžiky, které prostě nejdou vrátit. Patrikovi N. je 19 let, do konce svého života už nikdy z paměti nevymaže nehodu, po níž zemřel jeho nejlepší kamarád. O jakém trestu rozhodl strakonický soud? Koncert na zámku ve Lnářích. Proč byl světový? Zelený trávník? Slunce ho mění na usušené seno. Mají se zahrádkáři o trávu začít bát? Letošní léto je pro Hanu Hanušovou (58) ze Štěkně další novou etapou v boji s její dlouhodobou nemocí, která si už dávno mohla vybrat svou daň. Proč se tak doposud nestalo? Co rozhoduje o životě a smrti? Výlet do ráje, výlet za zvířecími marody v Makově. Reportáž nejen o tom, jak tady sháněli čápovi nevěstu natřikrát... Šumavou na starých motorkách? Proč na tuto soutěž jezdí motorkáři z celé republiky tak rádi? Strakonický fotbal slavil 110 let. V novém vydání Týdeníku Strakonicko jsou této události věnovány hned tři strany.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Je mi zvas! Na bliti!!!

  Vloženo 1.11.2018 00:23:16

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace