banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Ice karty

    pondělí 14.10 9:00 - MěKS, Vimperk

    Seminář pro seniory.

  • Úsměvy Zdeňka Trošky s písničkou Simony Klímové

    pondělí 14.10 19:00 - Milevsko, KD

Zobrazit všechny události
 

O víkendu došlo na Táborsku k osmi nehodám

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

TÁBORSKO – Během víkendu na táborských silnicích došlo k osmi klasickým dopravním nehodám. Většinu způsobili řidiči nepřiměřenou rychlostí nebo nesprávným způsobem jízdy.

K havárii tří osobních aut došlo na silnici mezi Dírnou a Tučapy. Ta si vyžádala zranění jedné osoby. Další se staly na ukončení dálnice D3 u Veselí nad Lužnicí a na silnici u Chýnova. Následovaly pak čtyři střety vždy dvou osobních vozidel, a to v Soběslavi, Raděticích a dvakrát v Táboře. Poslední událostí byl střet osobního auta s cyklistou ve Veselí nad Lužnicí, kdy cyklista poškodil jen zpětné zrcátko vozidla. „Dvě z havárií podléhaly policejnímu protokolárnímu zpracování, ostatní dopravní události byly po poskytnutí součinnosti policistů vyřešeny jako nehlásné dopravní nehody udělením blokových pokut viníkům a následným sepsáním euroformulářů,“ doplnil události na táborských silnicích tiskový mluvčí Miroslav Doubek. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace