Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Hypnotizér Jakub Kroulík

    pondělí 17.2 18:00 - Spektrum Sezimovo Ústí

    Přednáška.

  • Cestovatelská beseda - Transsibiřská magistrála

    pondělí 17.2 18:00 - Klub pod kinem, Vyšší Brod

    Vyprávění - promítání.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

O víkendu došlo na Táborsku k osmi nehodám

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

TÁBORSKO – Během víkendu na táborských silnicích došlo k osmi klasickým dopravním nehodám. Většinu způsobili řidiči nepřiměřenou rychlostí nebo nesprávným způsobem jízdy.

K havárii tří osobních aut došlo na silnici mezi Dírnou a Tučapy. Ta si vyžádala zranění jedné osoby. Další se staly na ukončení dálnice D3 u Veselí nad Lužnicí a na silnici u Chýnova. Následovaly pak čtyři střety vždy dvou osobních vozidel, a to v Soběslavi, Raděticích a dvakrát v Táboře. Poslední událostí byl střet osobního auta s cyklistou ve Veselí nad Lužnicí, kdy cyklista poškodil jen zpětné zrcátko vozidla. „Dvě z havárií podléhaly policejnímu protokolárnímu zpracování, ostatní dopravní události byly po poskytnutí součinnosti policistů vyřešeny jako nehlásné dopravní nehody udělením blokových pokut viníkům a následným sepsáním euroformulářů,“ doplnil události na táborských silnicích tiskový mluvčí Miroslav Doubek. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace