banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Běh městem

  středa 21.8 18:00 - Strakonice, start Letní kino

  25. ročník závodu + bohatý doprovodný program.

 • Jak do Mastné Lhoty přišel čert

  středa 21.8 17:00 - park před budovou Spektrum, Sezimovo Ústí

  Loutková pohádka pro děti.

Zobrazit všechny události
 

Obchodnímu řetězci ukradla víc než milion

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Od roku 2011 do roku 2014 upravovala přehledy denních tržeb 54 letá zaměstnankyně jednoho z obchodních řetězců. Přisvojila si víc než 1,4 milionu korun. Případ vyšetřují českobudějovičtí kriminalisté z oddělení hospodářské kriminality. Z dosavadního šetření a zajištěných důkazů se v letech 2011 – 2014, pravděpodobně zaměstnankyně (1961) jednoho z obchodních řetězců dopustila krádeže finanční hotovosti, tím že si v rámci své pracovní činnosti přisvojovala finanční prostředky z denních tržeb, přičemž aby zakryla toto jednání, dlouhodobě manipulovala a upravovala přehledy tržeb. Za uplynulé období si přisvojila více jak 1 443 000 korun. Případ vyšetřují budějovičtí kriminalisté, kteří zjišťují, nač žena peníze použila. V pondělí si z rukou kriminalistů převzala usnesení o zahájení trestního stíhání. V případě prokázání viny ženě hrozí trest odnětí svobody na dvě léta až osm let.

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Magda 

  Reagovat

   

  Tak to paní měla rozdávat i druhým chudým a ne myslet jen na sebe. Bohatým bral... to byl náš někdejší bratr Jánošík ne?

  Vloženo 2.3.2016 22:15:37

 • Volf Gang 

  Reagovat

   

  Jestli paní viděla do financí a porovnala to, co dostávala ona a další na výplatu s tím, jak si řetězec dobře vede, tak se jí ani moc nedivím za situace, kdy jsou zde platy zaměstnanců záměrně drženy co nejníže a v obchodních řetězcích zvlášť.
  Krádežemi se zřejmě chtěla přiblížit platu zaměstnance ve stejné pozici na západ od našich hranic. Jsme přece v jednotné Evropě, no ni? :-))) Jo, zapomněl jsem. Jenom někteří tam jsou.

  Vloženo 2.3.2016 21:52:17

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace